Fatboy - je nová perfektní pasta na vlasy s matným efektem a dokonalou texturou. Kromě těchto vlastností a velmi jednoduchého používání má navíc svůj silný příběh, za kterým stojí osobnost - Tyson Kennedy. Jak to všechno začalo?

Přestože Tyson Kennedy, mnohonásobný laureát kadeřnických soutěží a zároveň muzikant nominovaný na cenu Grammy nemá času nazbyt, stihl přivést na světlo světa nový zážitkový vlasový přípravek. Podle jeho vlastních slov jej výrobky, jejichž stylingový účinek zanechá vlasy buď unaveně zplihlé, anebo naopak nepřirozeně objemné, začaly životně štvát. A tak jej tato potřeba přivedla k vytvoření prvního vlastního vlasového přípravku z rodiny Fatboy, jež precizně cílí na vyzdvihnutí osobitosti každého z nás.

 

fatboy pastaFatboy (bílé balení) 65 ml / 490 Kč
Pastu je možné použít pro všechny typy a délky vlasů: hrubé, jemné, kudrnaté, rovné, dlouhé, polodlouhé i krátké. Fatboy se velmi snadno používá. Aplikujte jej do ručníkem vysušených vlasů a ty potom vyfoukejte. Velmi rychle dosáhnete objemu a textury zároveň. Samozřejmě můžete použít Fatboy i do suchých vlasů, čímž definujete jejich tvar nebo texturu. 

Fatboy tough guy (černé balení)75 g / 490 Kč
Gelovitá struktura pro konečný, lehce mokrý vzhled vlasů. Dokonalý stylingový prostředek pro všechny milovníky rockabily stylu. Vetřete do ručníkem vysušených vlasů nebo aplikujte za sucha. S tímto produktem vytvoříte i trendy mokré holčičí patky.

„Mám rád, když jsou vlasové produkty tak trochu boogie, zároveň nemám rád pocit mastnoty a tíhy ve vlasech. Právě proto jsem vymyslel Fatboy." říká Tyson Kenedy

 

Born in NYC, made in NZ
Fatboy je výsledkem osmnáctiměsíčního experimentování v kuchyni Tysonova bytu na Lower East Side a samotný název úsměvnou paralelou s Tysonovou přezdívkou z mládí. Téměř čtyři stovky bezesných nocí ve víru experimentů, s rozmanitými ingrediencemi, vyústily ve zrození dokonalé vlasové pasty (unisex), jež nese název Fatboy. Tysonovi přátelé se stali prvními testovacími uživateli nového přípravku a jejich pozitivní reakce na sebe nenechaly dlouho čekat. Zpráva o naprosté spokojenosti všech zúčastněných se šířila jako lavina a zájemci z řad prestižních vlasových studií se rozrůstali jako houby po dešti. V důsledku brzké převahy poptávky nad nabídkou se tedy celý proces výroby tohoto dokonalého přípravku přesunul z NYC do Tysonova rodného Nového Zélandu, kde jsou pro výrobu mnohem optimálnější podmínky.


Za necelý rok na trhu se tedy Fatboy přerodil z nemluvněte testovaného v kuchyni na vyhledávaný vlasový produkt. Momentálně je prodáván ve více než třech tisících vlasových studiích v šesti zemích světa (Nový Zéland, Austrálie, Velká Británie, Švédsko, Kanada a Spojené Státy Americké) a tyto počty narůstají s každým dalším dnem. Česká a Slovenská republika se začátkem ledna 2015 zařadila mezi vyvolené.