Nacházíme se v Myšák Gallery, Vodičkova 31, Praha 1 Tel: +420 732 301 220

Redken Chemistry

Hloubková kúra, péče a proměna pro Vaše vlasy v hodnotě 700 Kč v měsíci ČERVEN 2021 jako dárek!

Kapacita je velmi omezená, zavolejte si co nejdříve: 732 301 220

Každá žena touží po krásných vlasech. Lesk, energie, život, zdraví, snadná úprava - to je REDKEN Chemistry profesionální hloubková kůra. Jeden z hlavních pilířů péče o vlasy. Jedná se o dvou až čtyř stupňový proces intenzivní péče, který je přizpůsoben potřebám vlasů každého klienta. Je tvořen výjimečnou sadou preparátů, jež vyrovnávají přirozenou úroveň pH a zároveň intenzivně pečují o vlasy s viditelným efektem. Tato exkluzivní péče o vlasy je dostupná výhradně v salonech pracujících s vlasovou kosmetikou REDKEN.

 

NOVINKA! Vyzkoušejte REDKEN CHEMISTRY speciální objemovou kúru!

INSPIROVÁNO NEW YORKEM. POHÁNĚNO VĚDOU.

REDKEN kombinuje pokročilou technologii svých výrobků s nejnovějšími módními trendy z New York Fashion Week, které přicházejí v novém provedení a s novým ultra výkonným posilovačem pro ty nejpoškozenější vlasy.

 

 

REDKEN CHEMISTRY je luxusní služba, která využívá REDKEN špičkové technologie, pro vaše vlasy, aby byly zdravé, oživené a zregenerované.

S použitím unikátního složení vysoce koncentrovaných ingrediencí přináší REDKEN CHEMISTRY hloubková kúra „injekci“ intenzivní, okamžité a dlouhotrvající péče, zatímco zároveň obnovuje přirozené pH vlasu.

V jednoduchosti je krása - jednoduchá 2–3 kroková technika!
Před aplikací REDKEN CHEMISTRY hloubkové kůry se vlasy umyjí čistícím šamponem (ten vlasy odmastí a zbaví nečistot). Pro druhé mytí kadeřník zvolí vhodný šampon, který vlasy otevře a dodává jim potřebné živiny. 

Vlasy důkladně oplachujeme a připravíme je na další krok, kterým je proteinová kůra REDKEN CAT z řady EXTREME, která dokáže dočasně obnovit vlasové vazby a navrací mu pevnost a sílu.

image

Nyní jsou vlasy připraveny na hloubkovou kůru, která má 3 fáze v závislosti na Vašem přání nebo stavu vlasů. 

1) Shot-(y)

Je krémová kůra, zaměřující se zejména na nejobvyklejší potřeby vlasu. Síla, ochrana, hebkost a uhlazení. Kombinací těchto Shotů vytváří péči na míru pro vlasy s různými potřebami.

Kůru aplikujeme záměrně pramen po pramenu tak, aby se účinné složky dostaly do každého vlasu. 

image

2) pHix pHase
Uzamkne ve vlase speciální složky a uzavře kutikulu. pHix pHase je technologie, která ve vlasu uzamyká speciální složky obsažené v Shotu a zároveň vyrovnává pH.

image

3) Hloubková péče
Intenzivní péče pro vnější kutikulu. Ke každému Shotu existuje odpovídající hloubková péče, která přináší další regeneraci. Ošetřuje a uhlazuje kutikulu 
pro pocit maximální hladkosti, hebkosti a lesku.

image

Celá procedura v té nejdelší verzi trvá přibližně 30 minut. REDKEN CHEMISTRY v hodnotě 700 Kč je v našem salonu HAIRBORN do konce měsíce ČERVEN 2021 ZDARMA ke každé barvě.

Post your comment

Hairborn