Nacházíme se v Myšák Gallery, Vodičkova 31, Praha 1 Tel: +420 732 301 220

OLAPLEX

Vyzkoušejte REDKEN CHEMISTRY v kombinaci s OLAPLEX!

V měsíci květnu před třemi lety jsme poprvé otevřeli vlasový salon HAIRBORN❤! Díky skvělému týmu lidí, kteří se na projektu podílejí se nám daří získávat spoustu spokojených klientů, kteří se k nám rádi vrací. Podařilo se nám toho ale mnohem více!

Získat skvělý tým kadeřníků, provozovat vlasový salon s uvolněnou atmosférou plný profíků, které jejich práce opravdu baví, neustále se pro Vás vzdělávají a posouvají celý koncept dopředu!
 
Neváhejte se objednat: 732 301 220
 

 

Olaplex‬ je přípravek originální chemické receptury, která dokáže znásobovat a obnovovat rozbité disulfidové vazby. Dovoluje posunovat hranice barvení, aniž by byla ohrožena integrita vlasů. Přejděte na světlejší odstín, nyní se nemusíte bát! Olaplex používáme spolu s barvícím systémem Redken‬.

Nové revoluční salonní ošetření

Přejděte na světlejší odstín. Posuňte hranice barvení dál, aniž by byla ohrožena integrita vlasů. Olaplex můžete použít jako systém pro dokonalé barvení nebo jako samostatné ošetření. Přípravek Olaplex Bond Multiplier č.1 se přidává do zesvětlovače nebo barvy a po opláchnutí barvy z vlasů se aplikuje přípravek Bond Perfector č.2. Výrazně se tak sníží poškození při každém barvení.

Na domácí použití je určen Hair Perfector č. 3, který prodlužuje trvanlivost barvy a dodává vlasům potřebnou péči. Domácí péče by se měla používat 1x týdně pro další posílení vlasů a ochranu budoucím chemickými ošetřeními. Přípravek Hair Perfector No.3 (999 Kč) Take Home má další úžasné výhody oceňované stovkami klientů.

 

A co to vlastně je, ten Olaplex?

Jedná se o ORIGINÁLNÍ chemickou recepturu, která dokáže znásobovat a obnovovat rozbité disulfidové vazby. Takovému přípravku nelze konkurovat!

Začali jsme tím, že jsme našli dva přední světové odborníky v oblasti materiálů a chemie, kteří nikdy předtím nepracovali pro vlasový průmysl - Dr. Eric Pressly a Dr. Craig Hawker. Vznikl tak tým snů, který s čerstvým nadhledem vynalezl chemickou složku, jež bez silikonu a minerálních olejů obnovuje rozbité vazby ve vlasech během chemického ošetření a po něm. Výsledkem jsou vlasy silnější než kdy předtím. To vše může znít jako marketingový trik, ale přečtěte si, co o Olaplexu říkají přední kadeřníci na sociálních sítích. Jak sami uvádějí, nejlepším testem je použití v praxi.

 

Jak lze Olaplex použít?

1. Olaplex se přidává v přesném poměru do zesvětlovací směsy, lze tedy použít při melírování, stahování barvy, odbarvování, ombré nebo třeba baleyagi. Díky speciálnímu složení se již nemusíte bát, že by Vaše vlasy trpěly více než musí - nyní lze tyto techniky provádět maximálně bezpečně!
2. Olaplex není určený výhradně pro blondýnky! Lze ho použít opět v přesném množství do profesionálních barev, kde ještě více pečuje o vlasové vlákno a finální výsledek je tedy naprosto perfektní! Zdravé. lesklé neponičené vlasy. POZOR! Olaplex dokáže i narušené vlasy uzdravit!
3. Kůru Olaplex lze použít do přelivu nebo tónování! Neváhejte se objednat na samostatnou kůru OLAPLEX třeba ke střihu nebo foukané!

Pro zvídavé klienty něco navíc

Po vzoru amerických kolegů se i u nás konají online webináře s Olaplex experty - veškeré informace o Olaplexu, barvení a ošetření naleznete v tomto videu.

Upozorňujeme, že na extrémní zesvětlení je potřeba více času a Olaplex zde má roli pojistky! Kadeřník si s Olaplexem může dovolit více, ale na paměti vždy mějte, že zázraky se nedějí přes noc a že změna z černé na platinu je díky Olaplexu bezpečnější, nelze ji ale provést během jednoho dne.

NEZAPOMEŇTE SE INFORMOVAT U SVÉHO KADEŘNÍKA NA DOMÁCÍ PÉČI OLAPLEX NO.3!

Podívejte se také na oficiální facebook stránky OLAPLEX CZ/SK, kde najdete další informace a články z českých medií.

Doporučujeme přečíst i článek, který nedávno vyšel na portále onadnes.cz

Post your comment

Hairborn