Nacházíme se v Myšák Gallery, Vodičkova 31, Praha 1 Tel: +420 732 301 220

Simona Tomšíková

Simona pracovala v těch nejvybranějších pražských vlasových studiích, kde čerpala inspiraci a nové techniky. Vlasům a kráse jako takové se věnuje přes 12 let.

Přátelská a velice milá Simona Vám díky svým zkušenostem vykouzlí krásnou barvu, kterou doplní perfektním střihem a precizní foukanou.

K Simonce je také možné se objednat na kosmetiku Dermalogica v našem Kosmetickém Institutu Fragranza ve Spálené ulici každé pondělí. Jako jedna z prvních pleťových terapeutek v české republice provádí semi - permanentní celoobličejový make-up BB Glow.

Pro bližší informace o této revoluční metodě BB Glow naleznete zde: BB Glow

 

BB Glow Fragranza

 

 

V jaké části kadeřnické práce se cítíš nejjistější?

Baví mě práce s kudrnatými a vlnitými vlasy. Protože mám sama suché vlnité vlasy, péčí i úpravou se zabývám celý život a ráda poradím klientkám, které si s tímto typem vlasů neví rady.

Co si myslíš, že je největší výzvou nebo úspěchem v kadeřnické kariéře?

Mít své profesní jméno spojené s kvalitní prací kadeřníka a provozovat svůj vlasový salon.

Jakou nejzábavnější / nejzajímavější službu jsi dělala v poslední době?

Napadá mě klientka s velmi dlouhými vlasy, která ke mě přišla s požadavkem na razantní zkrácení - krátký bob. Konzultace proběhla skvěle, shodli jsme se na všem a s výsledkem byla klientka velice spokojená. Celá služba probíhala v dobré náladě a výsledek stál za to. Zábavná práce pro mě je každá služba, která probíhá v dobré náladě, klidu a klient má čas relaxovat a službu si maximálně užít.

Jaký je podle tebe aktuální trend?

Zdravý vlas a přirozenost. Myslím, že stále více lidí začíná dbát hlavně na kvalitu vlasů a modní výstřelky, které často vlasy dost poničí nechává za sebou.

Jaký je tvůj oblíbený styling, které produkty nedáš z ruky?

Určitě je to neoplachovací péče REDKEN Blond Idol BBB sprej, který vlasy skvěle vyživí a vlasy zjemní. Redken Guts 10 objemový sprej a pánská pasta REDKEN Rough clay 20.

Barva nebo střih?

Barvu mám raději, ale i to nejpřirozenější barvení nemůže existovat bez perfektního střihu, takže určitě oboje.

Post your comment

Hairborn