Nacházíme se v Myšák Gallery, Vodičkova 31, Praha 1 Tel: +420 732 301 220

Simona Tomšíková Habartová

Simona TOmšíková

Simona patří k těm nejzkušenějším v našem salonu. Pracovala v nejvybranějších pražských vlasových studiích, kde čerpala inspiraci a nové techniky. Vlasům a kráse jako takové se věnuje přes 15 let.

Přátelská a velice milá Simona Vám díky svým zkušenostem vykouzlí krásnou barvu, kterou doplní perfektním střihem nebo precizní foukanou. 
Objednat se k ní můžete i na kosmetické ošetření Dermalogica ProSkin v našem kosmetickém institutu nebo na hloubkové ošetření pleti BBglow.

 

V jaké části kadeřnické práce se cítíš nejjistější?

Baví mě práce s kudrnatými a vlnitými vlasy. Protože mám sama suché vlnité vlasy, péčí i úpravou se zabývám celý život a ráda poradím klientkám, které si s tímto typem vlasů neví rady.

Co si myslíš, že je největší výzvou nebo úspěchem v kadeřnické kariéře?

Mít své profesní jméno spojené s kvalitní prací kadeřníka a provozovat svůj vlasový salon.

Jakou nejzábavnější/nejzajímavější službu jsi dělala v poslední době?

Napadá mě klientka s velmi dlouhými vlasy, která ke mě přišla s požadavkem na razantní zkrácení  krátký bob. Konzultace proběhla skvěle, shodly jsme se na všem a s výsledkem byla klientka velice spokojená. Celá služba probíhala v dobré náladě a výsledek stál za to. Zábavná práce pro mě je každá služba, která probíhá v dobré náladě, klidu a klient má čas relaxovat a službu si maximálně užít.

Jaký je podle tebe aktuální trend?

Zdravý vlas a přirozenost. Myslím, že stále více lidí začíná dbát hlavně na kvalitu vlasů a modní výstřelky, které často vlasy dost poničí, nechává za sebou.

Jaký je tvůj oblíbený styling, které produkty nedáš z ruky?

Určitě je to neoplachovací péče REDKEN Blond Idol BBB sprej, který vlasy skvěle vyživí a zjemní. Redken Guts 10 objemový sprej a pánská pasta REDKEN Rough clay 20.

Barva nebo střih?

Barvu mám raději, ale ani to nejpřirozenější barvení nemůže existovat bez perfektního střihu, takže určitě oboje.

Post your comment

Hairborn