Nacházíme se v Myšák Gallery, Vodičkova 31, Praha 1 Tel: +420 732 301 220

REDKEN PH BONDER

Nová služba v salonu Hairborn, čerpající sílu z poznatků o pH.

Od nynějška můžete v našem salonu vyzkoušet novou profesionální službu REDKEN pH-Bonder! Nabízíme Vám revoluční řešení, které chrání vaše vlasy během chemických procesů jako jsou barvení, tónování nebo zesvětlování. Služba je podpořena domácí péčí REDKEN pH-Bonder Post-service Perfectorem, který prodlužuje ochranu vlasů a zakoupíte ho v našem salonu nebo na eshopu HAIRBORN.

 

ph bonder

Princip pH-Bonder služby se zakládá na rovnováze pH ve vlasu, což je filozofie, na které výzkumné laboratoře REDKEN postavily svůj kompletní produktový vývoj již od vzniku společnosti v 60. letech. Přirozené pH vlasů a vlasové pokožky se pohybuje mezi 4,5 a 5,5. Díky těmto poznatkům je výše pH podstatnou součástí každého produktu REDKEN. V minulosti byly všechny vlasové produkty zásadité a průlomové zjištění, že vlasová pokožka funguje lépe v kyselém prostředí, vybudovalo pro značku REDKEN vedoucí pozici na trhu.

 

Ceník služby REDKEN pH-Bonder    
Redken pH-Bonder ošetření do barvy nebo zesvětlování   650 Kč
Redken pH-Bonder Post service perfector (péče na doma 150 ml)   589 Kč

 

 

   

 alena gazikova a ph bonder

Zeptali jsme se Míši a Ály, které REDKEN pH-Bonder testovali jako první!

 

V jakém stavu byly vlasy Vašich klientek před službou a jak byste pH-Bonder celkově zhodnotily?

 

Míša: Vlasy klientky byly původně velmi křehké, lámavé, poškozené od odbarvování. pH-Bonder přidaný do barvy vlas ochránil před dalším chemickým narušením barvou, ve výsledku je vlas pevný, lesklý a neláme se!

 

Alena: Vlasy byly jemné a přírodní...po použití pH-Bonderu vlasy zesílily a jejich struktura zůstalanenarušena a to díky pH technologii, kterou pH bonder posiluje a spojuje vazby ve vlasech, minimalizuje oxidační stres při zesvětlování a zpevňuje vlasové vlákno.

 

Jak se liší služba pH-Bonder od klasického barvení?

 

Míša: Doba návštěvy se v podstatě neprodlužuje, ale rozdíl poznáte hned po skončení služby. Vaše vlasy budou od nynějška ještě více chráněny, díky těmto produkům, které se pouze přidají do barvy nebo zesvětlovací směsy. PH-Bonder udržuje rovnováhu vlasového pH v průběhu i po skončení barvení a zesvětlování. Tyto revoluční produkty podporují celistvost vlasových vazeb, které chrání a obnovují zevnitř. Jednoduše, pH-Bonder o Vaše vlasy pečuje i v průhěhu chemických procesů.

 

Alena: pH Bonder neovlivňuje průběh barvení, vlasy po jeho použití jsou více lesklé, pružné a hladší na dotek.

 

 

 

 

 

Post your comment

Hairborn