Nacházíme se v Myšák Gallery, Vodičkova 31, Praha 1 Tel: +420 732 301 220

O studiu

Hairborn salon Praha 1


Kadeřnictví HAIRBORN® vzniklo jako originální designový projekt, který vizuálně podtrhl pohyb a dynamiku města, klientům dává prostor, vzdušnost a otevřenost továrních hal, syrové materiály, které propůjčili interiéru jedinečný vzhled jdou naproti rebelské duši legendární newyorské značky REDKEN. V nadčasovém minimalistickém prostoru, který byl pečlivě navržen architekty Eliškou Ouředníčkovou a Tomášem Radou se kloubí praktičnost střihačských zón s chill & lounge zónou v interiéru a na terase, mycí a shopping zónou. Naší vizí je kvalitní a profesionální servis, preciznost technik stříhání, barvení a hairstylingu.

Vaše spokojenost je naším absolutním cílem.

Nacházíme se jen kousek od Václavského náměstí v samotném srdci Prahy. Pracujeme primárně s barvícím systémem REDKEN a prodáváme profesionální vlasové produkty značky REDKEN, PAUL MITCHELL, Alterna, COLOR WOW, KÉRASTASE, MARIA NILA, Malibu C, FATBOY, HOT TOOLS, ghd nebo OLAPLEX! Prodlužujeme a zahušťujeme vlasy tou nejšetrnější metodou NANOTAPE a těmi nejkvalitnějšími vlasovými páskami.

Provozujeme internetový obchod s profesionální vlasovou kosmetikou Eshop.Hairborn.cz, kde nakoupíte veškeré vlasové produkty z pohodlí domova. Kousek od našeho salonu Hairborn, jsme v ulici Spálená 5 otevřeli Fragranza Perfume Gallery s širokou nabídkou prémiových parfémů, niche parfémů, dekorativní kosmetikou nebo kosmetickým Dermalogica SkinBarem v patře.

Těšíme se na Vaši návštěvu!

Post your comment

Hairborn