Nacházíme se v Myšák Gallery, Vodičkova 31, Praha 1 Tel: +420 732 301 220

Jakub Šimíček

Jakub Šimíček

Jakub je nejzvídavější člen týmu, který si vždy o vlasovém tématu zjistí ještě něco navíc. Nebojte se ho na cokoliv zeptat, pokud náhodou něco detailně neví, do příště Vám vše vyzjistí:-)

Kliďas a pohodář Kuba je velice přátelský člověk a pečlivý kadeřník. Svědomitě pracuje na svém rozvoji a má velice šikovné ruce. Vždy Vám skvěle poradí, jaký typ účesu a barva sedí k Vaší osobnosti a jakou péči na doma zvolit tak, aby jste si co nejvíce ulehčili práci.

 

Jakube, jakou část své práce si nejvíce užíváš?

Všechny, užívám si to od začátku do konce. Nejvíce asi vyjádření spokojenosti ve finále. Spokojený zákazník mě žene dál a utvrzuje mě v tom, že veškeré vynaložené úsilí má smysl.

Co si myslíš, že je největší výzva v kariéře kadeřníka?

Největší výzvou v povolání kadeřníka je pro mě osobně možnost být součástí kreativního týmu úspěšného brandu vlasové kosmetiky. 

Máš nějaký oblíbený styling, bez kterého se neobejdeš?

V poslední době nedám z ruky Fatboy pastu a neobejdu se bez produktu pro objem, momentálně jsem velice spokojený s ALTERNA BAMBOO Volume Weightless Whipped Mousse, která je bez sulfátů a parabenů, vlasy zvedá od kořínků a přitom je zanechá jemné a pružné.

Jaký je podle tebe aktuální trend?

Stále je velice žádaný pánský fade-cut a dámy stále častěji vyhledávají ošetření vlasů produktem, který znovu spojuje disulfidové vazby - OLAPLEX. Pro příští rok 2016 by to měly být kratší dámské stříhy, pánské střihy s ofinami, textura vlasů, ale záleží vždy na individualitě klienta.

Co je tvoje noční můra?

Největší noční můrou snad každého kadeřníka, je klient, který si nenechá poradit a trvá si na absurdním požadavku a profesionální názor kadeřníka nebere v úvahu. Jsou to hlavně ti klienti, kteří mají velmi zničené zesvětlované vlasy a chtějí být za každou cenu světlejší. 

Co ti je bližší, střihy nebo barvy?

Myslím, že k mému řemeslu patří oboje, ale přiznám se, že raději mám střihy. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Post your comment

Hairborn