Rozhodli jsme se Vás spolu s kadeřníky Jakubem a Matějem provést běžnou klientskou návštěvou salonu se vším všudy. U této přiležitosti jsme testovali jako vůbec první v ČR na naší stálé klientce nové produkty pro maximální délku vlasů REDKEN Primer & Sealer! A jak to všechno dopadlo? My myslíme, že skvěle:-)

Klientka Kristýna měla původně nesjednocenou barvu v délkách a zastaralou techniku melírů s tmavším odrostem. Jakub a Matěj se rozhodli rozbít nepravidelnost odstínů v délkách a více sjednotit a prozářit barvu čím dál více oblíbenou technikou Baleayge, která je k vlasům maximálně šetrná, zesvětlovací směs působí na volném vzduchu - není zahřívána. (více o technice: vlasy políbené sluncem) Kristýna měla suché vlasy v jedné délce, které byly oslabené a konce se lámaly.

Po Baleyagi následovalo tónování SHADES EQ Gloss, kyselé PH v přelivu o vlas pečuje a zároveň vlas tónuje do požadovaného odstínu a neutralizuje nežádoucí podtóny, které se mohou objevit během zesvětlování.

Hairborn jakub a matěj vlasový salon

Hairborn jakub a matěj vlasový salon

Dalším krokem byla kůra REDKEN Chemistry, kterou Jakub i Matěj doporučují hlavně pro její hloubkové působení a možnost odborného namíchání účinných složek přesně na míru vlasu, který za mokra diagnostikují. V případě Kristýny byl použit REDKEN Chemistry Smoth lock Shot + Color extend Shot a následně fixováno Phix s Ph 3,5 na chemicky poškozené vlasy, který výživné složky ve vlasu ustálí. Kůra se z vlasů přirozeně vymývá a vydrží až měsíc. (v saloně je často k barvě a střihu zdarma, samostatně stojí 500 - 700 Kč)

Hairborn jakub a matěj vlasový salon

Hairborn jakub a matěj vlasový salon

Hairborn jakub a matěj vlasový salon

redken chemistry hairborn

Po Chemistry kůře následovala aplikace Extreme Primmeru pro maximální délku, který se nechal 5 minut působit a následně opláchl. REDKEN Extreme Primmer je nová podkladová báze pro zcitlivělé a oslabené vlasy, která obsahuje aktivní látku Biotin, IPN a posilující komplex, díky němuž jsou vlasy silnější, vypadají zdravě a mohou růst do větších délek.

Stříhal Matěj Sikora, protože stříhy ho nejvíce baví a maximálně se jim věnuje! I když se u stříhání na fotkách tváří vážně a zamyšleně nevěřte tomu:-) S Matějem se při návštěvě našeho salonu nejvíce pobavíte! Herecké a bavičské schopnosti nezapře!

matěj Sikora kadeřník

Do vlhkých vlasů po střihu Matěj aplikoval nový REDKEN Extreme sealer (omluvte testovací tech. balení produktu - v té době nebyl ještě v ČR k dostání) Extreme Sealer je péče na roztřepené konečky, která obsahuje biotin a další účinné složky. Zaceluje konečky, dává jim tvar a kontrolu. Díky obsaženému Biotinu v obou nových produktech se vlasy nelámou a přerůstají geneticky danou délku vlasů.

 Následovala precizní foukaná do vln, kterou pánové zvolili na přání Kristýny. Styling, který Matěj a Jakub zvolili, byl Kristýně doporučen i na domácí použití. Po pěšinách do vlhkých vlasů Guts 10, do délek vlasů a konců Argan oil, pro texturu vlasů seasalt sprej Fashion waves a na podržení foukaných vln Curvaceous Full swirl. Výsledek byl fixován oblíbeným fixačním sprejem Quick Dry 18!

Jako domácí péči si Kristýna odnesla hydratační šampon Smooth Lock (364 Kč) s thermo ochranou, neoplachovací kondicionér Blond Idol (364 Kč) pro teplejší odstíny blond, hydratační masku Smooth Lock (580 Kč), NOVINKU Extreme primmer (527 Kč) a sealer (527 Kč) s biotinem (ty od nás měla zdarma na vyzkoušení:-), zázračný olej All Soft Argan Oil (527 Kč) a objemový sprej Guts 10, (378 Kč) který Vám maximálně usnadní foukanou.

Stav Kristýniných vlasů sledujeme a brzy Vám dáme vědět dalším reportem! Návštěva salonu proběhla na konci měsíce dubna a my Vám už teď můžeme potvrdit, že je Kristýna z novinek Extreme primer a sealer velice nadšená! (a my také)

Výsledek 5 hodinové práce Jakuba a Matěje! Nám se přirozený odstín vlasů velice líbí.