Nově na našem saloně! Kérastase Paris, značka luxusní vlasové péče zastoupená v nejluxusnějších kadeřnických salonech na 5 kontinentech.

Dovolte nám, abychom Vám tuto značku v krátkosti představili.

Kérastase Paris je technologicky nejpokrokovější programy vlasové péče vůbec. Značka Kérastase Paris založená v roce 1964 představuje symbol luxusu, modernosti a jedinečnosti, to jistě víte, ale díky expertize Pokrokového výzkumu L´Oréal je Kérastase Paris více než 40 let technologickou špičkou v péči o vlasy a vlasovou pokožku. Umění péče Kérastase Paris je založeno na 3 důležitých komponentech: nejpokrokovější technologie, odbornost Kadeřniků-poradců Kérastase Paris a osobní přístup kadeřníka k zákazníkovi.

Diagnostika vlasů pro nás v saloně Hairborn není nic nového, proto jsme tuto značku velmi uvítali. Kérastase si zakládá hlavně na vlasové diagnostice a diagnostice vlasové pokožky.

Kérastase Fusio - Dose! Okamžitá proměna Vašich vlasů!

Pokud nás již nějaký čas navštěvujete nebo se k nám chystáte poprvé, v každém případě si vyžádejte u svého kadeřníka konzultaci a nechte se hýčkat šamponovou lázní Kérastase přímo na Váš typ vlasu! Velmi nás baví okamžitá kůra na míru Kérastase Fusio - dose, kdy stačí projevit přání, jaký okamžitý efekt požadujete a následně můžete sledovat proměnu vlasů. Fusio Dose je dvousložková injekce pro Vaše vlasy, kterou kadeřník míchá na míru a dle Vašeho přání. Lze vždy kombinovat dvě péče například, disciplínu vlasů a lesk nebo lesk a ochranu barvy, kterou Vám kadeřník aplikuje do vlasů po finálním mytí a která nezabere žádný čas navíc! Ve vlase působí a zůstává okamžitě! K dostání je pouze v salonech a institucích Kérastase.

Nyní si ji můžete vyzkoušet za velmi výhodnou cenu, tj 200 Kč za jednu kůru k foukané, střihu nebo barvě. Fusio - Dose kůru v Hairborn saloně dorporučujeme!

Přehled dalších služeb Kérastase Paris, které si u nás můžete dopřát!

Luxusní péče pro všechny typy vlasů

nejluxusnější péče, která kdy byla vytvořena Kérastase

Chronologistesalonní kůra je určena pro všechny typy vlasů a pro každého, kdo chce svým vlasům dopřát skutečně to nejlepší.

KONCENTROVANÁ ŽIVOTADÁRNÁ ESENCE NA BÁZI MIMETICKÉHO KAVIÁRU
Dvě jedinečné složky se vzájemně propojují až v okamžiku aplikace péče, aby byla zachována celistvost a maximální účinnost vzácných aktivních látek.

Tyto dvě vzácné ingredience, hedvábná krémová maska a mimetické kaviárové perly, splynou ve výjimečnou péči připomínající bohatství a sílu kaviáru.

ALCHYMIE ŽIVOTA OKAMŽITÁ PROMĚNA VLASOVÉHO VLÁKNA

Hloubková výživa a rekonstrukce vlasového vlákna.Vlas je obohacen o základní složky pro efekt nového vlasového vlákna.Pravá hebkost, poddajnost a intenzivní lesk vlasů. Mladistvá krása je obnovena.

Hydratovaná a zklidněná vlasová pokožka, která umožňuje růst silných vlasů od kořínků.

Jaké technologie se v mimetických kaviárových perlách a hedvábné krémové masce ukrývají a jaký mají vliv na vlasovou pokožku a vlasy?

REGENERACE A HYDRATACE VLASOVÉ POKOŽKY

  • MADECASSOSIDE = Vzácné extrakty se zklidňujícími účinky.
  • MOŘSKÁ VODA z Pacifického oceánu = Bohatá na minerály a výživné látky.

 

POSÍLENÍ A HLOUBKOVÁ VÝŽIVA VLASOVÉHO VLÁKNA

  • GLUCO-LIPIDY & SQUALANE = Relipidační aktivní látky pro dodání výživy a ochranu vlasového vlákna před vysušováním.
  • TRIO CERAMIDŮ NOVÉ GENERACE = Regenerace a posílení vlasového vlákna.
  • KONCENTRÁT OLIGO SLOŽEK = Povzbuzující účinek.

 

OCHRANA CELISTVOSTI BARVENÉHO I PŘÍRODNÍHO VLASOVÉHO VLÁKNA

  • VITAMINE A & E = Antioxidanty pro ochranu před nepříznivými vlivy vnějšího okolí.

NEUVĚŘITELNÁ HEBKOST, PODDJANOST A LESK

  • KATIONICKÉ DERIVÁTY = Aktivní složky pro uhlazení a snadné rozčesání vlasů.

 

Použité technologie byly převzaty ze stávajících řad Kérastase:
* NUTRITIVE Péče pro suché a zcitlivělé vlasy (GL + SQUALANE)
* RESISTANCE Péče pro oslabené vlasy (TRIO CERAMIDŮ NOVÉ GENERACE)
* REFLECTION Péče pro barvené zcitlivělé či melírované vlasy (VITAMINE A & E)
* BIOTIC Péče o vlasovou pokožku (MADECASSOSIDE)