Nacházíme se v Myšák Gallery, Vodičkova 31, Praha 1 Tel: +420 732 301 220

Položky 1116 z celkem 16

Stránka:
  1. 1
  2. 2

REDKEN Chemistry

2. 10. 2015 17:42:30

Každá žena touží po krásných vlasech. Lesk, energie, život, zdraví, snadná úprava - to je REDKEN Chemistry profesionální hloubková kůra. Tato exkluzivní péče o vlasy je dostupná výhradně v salonech pracujících s vlasovou kosmetikou REDKEN.

Číst dál
Publikováno v Novinky
„Mám rád, když jsou vlasové produkty tak trochu boogie, zároveň nemám rád pocit mastnoty a tíhy ve vlasech. Právě proto jsem vymyslel Fatboy." Tyson KenedyČíst dál
Publikováno v Novinky

Možná jste už slyšeli o technice barvení vlasů baleyage, která vznikla 1970´ ve Francii a je čím dál víc oblíbená nejen u nás, ale i v zahraničí. Baleyage je skvělý způsob jak dát vlasům nový rozměr a přirozeně je rozsvítit.

Číst dál
Publikováno v Novinky

Vyřešíme problém s padáním vlasů! CERAFILL služba na saloně HAIRBORN! Na službu se lze objednat i v kombinaci s barvou a střihem. Pokud se k nám objednáte na kompletní službu, Cerafill službu dostanete za zvýhodněnou cenu 800 Kč. Službu provádíme pouze do konce měsíce října 2015.

Číst dál

Štítky:

Publikováno v Novinky

Rozhodli jsme se Vás spolu s kadeřníky Jakubem a Matějem provést běžnou klientskou návštěvou salonu se vším všudy. U této přiležitosti jsme testovali jako vůbec první v ČR na naší stálé klientce nové produkty pro maximální délku vlasů REDKEN Primer & Sealer! A jak to všechno dopadlo? My myslíme, že skvěle:-)

Číst dál
Publikováno v Novinky

GHD koncept studio HAIRBORN!

1. 10. 2014 2:28:18

Jako jediný salon v České republice Vám můžeme nabídnout veškerý sortiment anglické značky ghd v dostatečném množství skladem - styling, kadeřnické pomůcky, kartáče, hřebeny, fény i legendární stylery, se kterými budete mít "good hair day, every day".

Číst dál
Publikováno v Novinky

Položky 1116 z celkem 16

Stránka:
  1. 1
  2. 2
Post your comment

Hairborn