Možná jste už slyšeli o technice barvení vlasů baleyage, která vznikla 1970´ ve Francii a je čím dál víc oblíbená nejen u nás, ale i v zahraničí. Baleyage je skvělý způsob jak dát vlasům nový rozměr a přirozeně je rozsvítit.

Baleyage je freehand technika nebo také freestyle technika, kdy kadeřník přirozeně postupně zesvětlí požadované prameny v předem určených sekcích. Zesvětlované prameny jsou podkládané vatou tak, že zesvětlovací směs působí na volném vzduchu - zesvětlení je k vlasům šetrnější.

V našem saloně HAIRBORN se barvící technice Baleyage věnuje Alena Gažiková nebo Magdalena Kopečná, která miluje freehand zesvětlovací techniky:-). Technika je časově i technicky náročnější (3 - 4 hodiny) a v našem ceníku rozlišujeme barvení celé hlavy nebo méně časově náročné vypletení horní části hlavy. 

Pro koho je Baleyage vhodná?

Přírodní nebarvené vlasy

Přirozeně vypadající vzhled a nenásilné zesvětlení

Kratší (bob, lob) i delší vlasy

Kudrnaté nebo vlnité vlasy

Vlasy extrémně nezatížené chemickým barvením nebo odbarvováním

Pokud si nejste jisti, zda je tato technika pro Vás to pravé, neváhejte se objednat na konzultaci, která je vždy zdarma! Naši kadeřníci Vám vždy doporučí nejvhodnější techniku nebo postup pro Vámi požadovaný vzhled.

Baleyage si oblíbila spousta celebrit jako například Carrie (Sarah Jessica Parker) v oblíbeném kultovním seriále Sex at the City!